Grupa Żabka szuka startupów pozytywnego wpływu. Dołącz do Startup Impact Program

Dodane:

Damian Jemioło, redaktor MamStartup.pl Damian Jemioło

Grupa Żabka szuka startupów pozytywnego wpływu. Dołącz do Startup Impact Program

Udostępnij:

W Grupie Żabka zachodzą wielkie zmiany. Jako odpowiedzialna organizacja, Żabka podejmuje nowe współprace, których celem jest wywieranie pozytywnego wpływu na otoczenie, rozwijając m.in. startupy pozytywnego wpływu. Z najnowszego odcinka MamStartup Podcast dowiesz się, jakie szanse Grupa Żabka oferuje startupom.

Rafał Rudzki (Dyrektor ds. ESG Grupy Żabka) i Karol Gajewicz (Head of Venture Studio Żabka Future) rozmawiają z nami o tym, jak zmienia się Grupa Żabka. Rafał Rudzki opowiada, jak Żabka zmienia się jako odpowiedzialna, innowacyjna i pełna innowacyjnych rozwiązań Grupa. Z kolei Karol Gajewicz wyjaśnia, czym jest Venture Studio, którym kieruje, jakie partnerstwa podejmuje Grupa Żabka i co Startup Impact Program oferuje nowym spółkom technologicznym.

– Partnerstwa na rzecz pozytywnej zmiany to jeden z elementów strategii odpowiedzialności Grupy Żabka i dlatego postanowiliśmy wraz z Kozminski Business Hub stworzyć program akceleracyjny dla startupów pozytywnego wpływu – powiedział Karol Gajewicz, Head of Venture Studio.

Z najnowszego odcinka MamStartup Podcast dowiesz się jakie możliwości Grupa Żabka oferuje startupom. Sprawdź najnowszy odcinek MamStartup Podcast i dowiedz się, co Twój startup może zyskać dzięki nowemu programowi Grupy Żabka.

Startupy zainteresowane udziałem w programie mogą nadsyłać zgłoszenia do 6 listopada br. za pośrednictwem strony: https://kozminskihub.com/startup-impact-program/

Podcast powstał we współpracy z Grupą Żabka.

Posłuchaj również: