Magdalena Matuszewska BNP Paribas Bank Polska: Wprowadziliśmy ofertę finansowania dla innowacyjnych startupów

Dodane:

Tomasz Niewiński Tomasz Niewiński

Magdalena Matuszewska BNP Paribas Bank Polska: Wprowadziliśmy ofertę finansowania dla innowacyjnych startupów

Udostępnij:

Magdalena Matuszewska w najnowszym odcinku MamStartup Podcast opowiada o ofercie finansowania innowacyjnych scale’upów i startupów dostępnej w BNP Paribas Bank Polska. Spółki mogą pozyskać kredyt w kwocie od 500 tys. zł do 2 mln zł. Wystarczy spełnić kilka warunków – głównym z nich jest innowacyjność.

Magdalena Matuszewska to dyrektorka ds. rozwoju oferty dla innowacyjnego biznesu w Banku BNP Paribas. Jako gościni MamStartup Podcast opowiada o ofercie finansowania dla scale’upów i startupów dostarczających innowacyjne rozwiązania. Młode technologiczne spółki mogą pozyskać nawet do 2 mln zł. Wystarczy, że mają inwestora, funkcjonują na rynku minimum rok i swoją historią sprzedaży udowodniły, że na ich produkty lub usługi jest popyt. Jednak co ważne – nie muszą być na tym etapie rentowne.

– W lutym bieżącego roku wprowadziliśmy ofertę dla startupów, które są firmami innowacyjnymi. Dotyczy ona przede wszystkim jednej z największych bolączek startupów, czyli finansowania. Firma innowacyjna, która przyjdzie do nas powinna mieć 12 miesięcy działalności, generować pierwsze przychody, ale nie musi być rentowna. Fundusz VC na pokładzie jest także elementem przez nas bardzo mocno pożądanym – mówi Magdalena Matuszewska.

Sprawdź najnowszy odcinek MamStartup Podcast, w którym dowiesz się, czy możesz skorzystać z oferty Banku BNP Paribas.

Odcinek powstał we współpracy z Bankiem BNP Paribas.

Posłuchaj również: