Masz innowacyjny pomysł? „Strefa Pomysłodawcy. Wsparcie 4.0” to miejsce dla Ciebie

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Masz innowacyjny pomysł? „Strefa Pomysłodawcy. Wsparcie 4.0” to miejsce dla Ciebie

Udostępnij:

W najnowszym odcinku MamStartup Podcast prowadzący i jego goście rozmawiają o „Strefie Pomysłodawcy. Wsparcie 4.0” – programie wsparcia skierowanym do osób fizycznych, które myślą o uruchomieniu innowacyjnego biznesu. PS. nabór do programu trwa do 14 sierpnia.

Gośćmi najnowszego odcinka MamStartup Podcast są Justyna Cięgotura, manager/ekspert inkubacji oraz Marek Kotschy, uczestnik pierwszej edycji „Strefy Pomysłodawcy. Wsparcie 4.0” i pomysłodawca rozwiązania, które ma pomóc mieszkańcom aglomeracji miejskich w skutecznej segregacji odpadów.

– Strefa Pomysłodawcy Wsparcie 4.0 to ogólnopolski pilotażowy program Ministerstwa Rozwoju i Technologii, wspierający pomysłodawców będących osobami fizycznymi. Do tej pory na rynku brakowało projektów dla osób, które jeszcze nie mają firm, ale już mają gotowe do wdrożenia pomysły na innowację – mówi Justyna Cięgotura i zachęca do udziału w programie, do którego można się zgłaszać do 14 sierpnia. A dlaczego warto? O tym możecie posłuchać w MamStartup Podcast.

Posłuchaj również:

 

Materiał powstał we współpracy z Puławskim Parkiem Naukowo-Technologicznym