W drugim odcinku podcastu z naszymi gośćmi: Michaliną Łagunionok i Konradem Ozdowym, rozmawiamy o tym, dla kogo są innowacje. Swoje doświadczenia i punkt widzenia na pracę z innowacją, zderzają przedstawiciele dwóch różnych rodzajów organizacji: Jednostki Samorządowej Urząd Miasta Zduńska Wola i największego banku w Polsce – PKO BP.
Kolejny odcinek to dawka wiedzy i najlepsze praktyki, wyniesione przez naszych rozmówców z działań zrealizowanych w ich organizacjach.
- Dla kogo są innowacje?
- Jakie bariery można napotkać w pracy z innowacjami?
- W jaki sposób organizacje pozyskują innowacje?
- Co można zyskać dzięki współpracy ze startupami?
Między innymi na te pytania, odpowiedź znajdziecie w drugim odcinku podcastu przygotowanego przez Huge Thing i Mam Startup, przy wsparciu Google For Startups.
Jednocześnie zapraszamy do udziału w konkursie związanym z premierą podcastu. Szukamy nowego słowa na określenie INNOWACJI. Dajcie znać jak, według Was, można nazwać to coś, co wnosi zmianę, usprawnia, optymalizuje, a czasami wręcz rewolucjonizuje działania ludzi i organizacji. Najciekawszą propozycję nagrodzimy. Przesyłajcie je do 31 stycznia 2023 r. na adres [email protected]!
Posłuchaj również:
- Huge Thing we współpracy z Mam Startup i przy wsparciu Google For Startups, zapraszają na nową serię podcastów zgłębiających obszar innowacji w organizacjach. Przy okazji pierwszego odcinka dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy konkurs;
- Mirosław Trześniowski to CEO startupu WIDMO Spectral Technologies, który specjalizuje się w technologiach georadarowych. Te powszechnie wykorzystywane są przez branże budowlaną, górniczą, archeologiczną itd. Jednak przez lata w technologiach georadarowych panowała stagnacja. Jak zmieniły się na przestrzeni lat?
- Z Nowym Rokiem z nadzieją spoglądamy na perspektywy naszej planety. I dobrze, bo mamy ku temu powody! Konferencja ONZ na rzecz bioróżnorodności, która zakończyła się kilka dni temu w Montrealu pokazała, że bierzemy się na serio za ratowanie życia na Ziemi. O wnioskach COP15 ale i o potencjale technologii dla ratowania przyrody rozmawiamy w dzisiejszym podcaście z Huawei Polska.